• Українська
  • English
Давайте зміцнимо наш імунітет
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Давайте зміцнимо наш імунітет

Саме під такою назвою пройшла інформаційна година для студентів-медиків напередодні Всесвітнього дня імунітету.

В Україні Всесвітній день імунітету відзначають 1 березня щорічно. Студентам 1-6 курсів медичного факультету № 3 надали інформацію з історії розвитку знань про імунітет, досягнень медицини в боротьбі із захворюваннями, викликаними ослабленим імунітетом, і ролі імунітету в житті людини в цілому. Акцент був зроблений на пригнічувачах імунітету і способах його зміцнення. Слухачам надані спеціальні рекомендації щодо правильного способу життя, позитивних звичок і здорового харчування.

Учасникам заходу повідомлено, як відзначається Всесвітній День імунітету в різних країнах, зокрема, в Індії, де відзначається Всесвітній День імунолога Індійським імунологічним товариством щорічно 29 квітня.

Були використані новітні технології, що зробило презентацію теми більш цікавою, наочною і захоплюючою.

Студенти проявили особливий інтерес до заходу, через те, що тема імунітету особливо актуальна у зв’язку з епідемією Сovid-19 в цілому світі, ставили питання на тему проблематики. Особливу увагу набуло питання вакцинації.

До обговорення проблеми приєдналися викладачі-куратори медичного факультету №3 – Гарвасюк О.В., Кушнірик О.В., Антонюк О.П. та Гулей Л.О., що створило дійсно наукову атмосферу круглого столу і зробило його успішним.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки Полякова Т.В. та Кухлій І.В. за ініціативи та організації кураторів медичного факультету №3.

Корисно знати