• Українська
  • English
Делегація з-поміж співробітників та студентів БДМУ взяли участь в міжнародному медичному конгресі в Бухаресті (Румунія).
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Делегація з-поміж співробітників та студентів БДМУ взяли участь в міжнародному медичному конгресі в Бухаресті (Румунія).

В період 4-8 грудня 3 співробітників та 9 студентів університету доповідали наукові доробки та брали участь у воркшопах, де відпрацьовували широкий спектр унікальних та професійних практичних навичок. Зокрема відпрацювання навичок відбувалось на базі приватних та держаних клінік та госпіталів.

З-поміж співробітників університету асистенти кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Дудка Тетяна, Мандрик Ольга, Смандич Віталій, взяли участь в International Medical Students’ Congress of Bucharest, що відбувся на базі Carol Davila University of Medicine and Pharmacy.

Спільні наукові напрацювання доповідали студенти: Качковський Дмитро, Вархомій Петро, Краснова Таісія, Тодеріка Яна, Рачинська Іванна, Марфюк Захар, Шевчук Микола, Карлійчук Юлія, Гнаткович Сніжана.

Кожного дня протягом конгресу для учасників читались лекції відомих світових професорів із різних галузей медицини.

Протягом конгресу, попередньо оголошений, відбувався конкурс художніх робіт з-поміж учасників. За результатами голосування робота студентки БДМУ Таісії Краснової визнана найкращою, та відзначена цінними подарунками.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події