• Українська
День Державного Прапора України

Святкові заходи з нагоди Дня Державного прапора розпочалися з урочистого підняття найбільшого Державного Стягу в Чернівецькій області.

День Державного Прапора України

З нагоди свята присутніх привітали представники обласної влади. Відбулося пряме включення вітання Президента України.

День Державного Прапора України

Від Буковинського державного медичного університету в урочистостях взяли участь представники ректорату, Ради кураторів, викладачі кафедри суспільних наук та українознавства, представники Студентської ради.

День Державного Прапора України

Читати ще: 30-річчя Незалежності України. Як святкуватимуть на Буковині.

У Чернівцях встановили рекорд України

Під час святкування Дня Прапора України на Центральній площі пройшов флешмоб “Єдині! Горді! Незалежні!”.

День Державного Прапора України

Близько тиячі чернівчан виконали легендарну “Червону Руту” та Гімн України. Керував імпровізованим хором диригент Георгій Новаковський, Залужений працівник культури України.

День Державного Прапора України

До втановлення рекорду долучилися студенти та викладачі БДМУ.

Корисно знати