• Українська
  • English
День матері відзначили в БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День матері відзначили в БДМУ

День матері відзначили в БДМУ

Мати – її величність, у неї в обіймах вічність.

Велике і прекрасне слово – Мати.

Від нього все на світі. Навіть світ.

О, як їй легко на руках тримати

Дитину, як найвищий заповіт.

Серед найбільших знакових символів українців є Мати і Родина. А ще, звичайно, рідна земля і свій садочок вишневий коло хати.

День матері відзначили в БДМУ
дм3
День матері відзначили в БДМУ
06.05
День матері відзначили в БДМУ
дм 5
День матері відзначили в БДМУ
дм 2

Мама …Рідна і прекрасна, оспівана поетами , увічнена художниками. В усіх народів , в усі віки , жінка – матір була уособленням святості, ніжності і любові.

Її мудрість поважали в сім’ї, прислухалися до порад, в яких знаходили спокій і надію… У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Перше , що ми бачимо з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама…

До мами ми приходимо зі своїми радостями і печалями. Її мудра порада нам потрібна тоді , коли і в самих уже посріблені скроні.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

До Дня матері старшим викладачем Лідією Потаповою та викладачем Валерією Андрієць разом зі студентами І курсу спеціальність «Медсестринство», ІІ курсу «Фармація, промислова фармація» фахового коледжу БДМУ проведено захід на тему «Я вдячний Богові за маму…».

 

Твоє слово, мамо…

6 травня викладачем кафедри суспільних наук та українознавства Скрицькою Н. В. із 17 групою 2-го курсу було проведено виховний онлайн-захід, присвячений Дню матері.

Мама, матуся, ненька… Скільки ніжності й тепла у цих словах, любові і відданості, щирості і доброти! Слово мама є першим словом на вустах немовляти; саме мама допомагає зробити перші кроки, співає колискову,  дає перші настанови й поради. Мама проводжає дитину у перший клас  та відпроваджує в далеку дорогу. Лише материнське серце так здатне відчувати біль і радість, щастя й турботи, незгоди і відчай доньки чи сина. Недоспані ночі мами,  тривоги і радість, біль і турботи завжди в її серці…

Образ матері, сутність материнства оспівувались багатьма художниками, письменниками, музикантами. Бо найбільший дар – возвеличити найріднішу у світі людину у віршах, піснях, картинах, музиці.

Під час заходу студенти активно розповідали  про відносини зі своїми  матерями, ділилися особливостями відзначення Дня матері у родинному колі і, безперечно, уклінно дякували за життя та щоденні турботи найдорожчої у світі людини – Мами.

Тож нехай слово мама з ніжністю і повагою залишиться у наших серцях упродовж всього життя.

День матері у світі

Кураторами 1-го курсу 91 групи Лукань Юліаною Русланівною та 80 групи Йосипенком Владиславом Романовичем проведено культурно-просвітницький захід «День матері у світі».

Враховуючи, що  увесь світ відзначає день найдорожчої у житті людини – мами, учасникам заходу було надано інформацію про історію цього свята, способи його святкування у різних куточках світу. Виявляється, що тенденція святкувати День матері прийшла до нас із США. Саме там 8 травня 1914 року вперше офіційно, на рівні країни відзначили це свято.

День матері відзначили в БДМУ

День матері відзначили в БДМУ

Це найважливіші жінки для кожного з нас. І, здається закономірним, що ми відзначаємо таке свято. Тож, студентами було підготовлено усні доповіді, в яких йшлося про започаткування цього свята і традиції його святкування в Індії, зокрема, у своїх сім’ях.

День матері – це день, коли ми можемо подякувати матерям за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Тому не забуваймо  вітати своїх найрідніших матусь!

Корисно знати