• Українська
  • English
День медичної сестри
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День медичної сестри

День медичної сестри

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри, який відзначається 12 травня, на кафедрі догляду за хворими та медсестринської освіти було проведено захід для студентів 1 курсу медичного факультету №4 (спеціальність «Медсестринство», освітній ступінь – «бакалавр») та 3 і 4 курсів фахового коледжу БДМУ (спеціальність «Медсестринство», ОКР – «молодший спеціаліст»).

На заході були присутні декан медичного факультету №4 професор Таміла Сорокман, завідувач кафедри, професор Ігор Плеш, екперт ДОЗ Чернівецької ОДА з медсестринста Надія Лабанда, доценти Лілія Борейко, Оксана Юрків, асистент Алла Перижняк, аспіранти спеціальності 223 «Медсестринство» Галина Марараш, Марина Бачу.

Декан медичного факультету Таміла Сорокман привітала медичних сестер і братів та майбутніх фахівців з медсестринства зі святом та ознайомила зі ступеневою медсестринською освітою, перспективами розвитку медсестринства в Буковинському державному медичному університеті та в Україні.

З щирими привітанням до студентів звернувся завідувач кафедри Ігор Плеш, акцентуючи увагу на значенні медичної сестри в минулому і сучасному медицини.

Екперт ДОЗ Чернівецької ОДА з медсестринста Надія Лабанда привітала колег з професійним святом, поділилась досвідом своєї роботи і зосередила увагу на практичній діяльності медичних сестер і медичних братів в системі охорони здоров’я на сучасному етапі, важливості освіти.

День медичної сестри
17
День медичної сестри
16
День медичної сестри
15
День медичної сестри
14
День медичної сестри
13
День медичної сестри
12
День медичної сестри
11

Доцент Лілія Борейко звернула увагу на розвиток медсестринства  та важливість постійного професійного розвитку медсестер та медбратів.

Аспірант 4 року навчання спеціальності «Медсестринство» (ОС – «доктор філософії») Галина Марараш відмітила роль професійних компетенцій у діяльності медичної сестри.

Студентка 3 курсу фахового коледжу БДМУ Владислава Орлецька виступила із презентацією про основоположницю медсестринства Флоренс Найтингейл, а студентка медичного факультету №4 Наталія Унгурян  – про розвиток медсестринства в Україні.

Учасники заходу з цікавістю та захопленням слухали доповідачів і  підтримували їх гучними оплесками.

Всі зауважили важливість такого заходу, що надає можливість ділитись досвідом, сприяє розширенню та поглибленню знань студентів майбутніх фахівців з медсестринства, розвитку в них інтересу до цієї важливої професії.

Корисно знати