День міста відзначили студенти БДМУ

До 615 річниці з дня народження м. Чернівці в студентську читальну залу бібліотеки БДМУ завітали студенти 20 групи II курсу медичного факультету №2 та студенти I курсу ПВНЗ “Буковинський університет”, яким було запропоновано відео- та фото- екскурсію старовинними Чернівцями. Студенти мали можливість більше дізнатися про наше місто, яке по праву вважається перлиною архітектури.

Екскурсію розпочали з «відвідин» колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включеної до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Продовжили екскурсію площами міста. З цікавістю слухали студенти про музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської, про колишню «Палату торгівлі та ремесел» по новому відкриваючи для себе площу Театральну. Присутні мали можливість послухати розповіді про бургомістра Антона Кохановського, який правив Чернівцями 26 років і саме за його правління Чернівці «набули європейського вигляду».

Буковинський край гордий своєю елітою – патріотами роду і нації, неповторними постатями: С.Воробкевича, Н.Яремчука, В.Івасюка, О.Кобилянської, М.Емінеску, П.Целана, С.Таль та багатьох інших. Присутнім розповіли про видатних особистостей нашого краю, які зробили величезний внесок в розвиток культури нашого міста.

Велике захоплення і глибокий інтерес виявили студенти під час перегляду старих фотографій.

Буковинцям дісталася велика історична та культурно-мистецька спадщина, що творилася поколіннями упродовж віків, наше завдання дбайливо зберігати витоки своєї культури.

Підготували та організували зустріч: співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Кухлій, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології Андрущак Людмила та керівник психологічної служби ПВНЗ “Буковинського університету”  Наталя Михайлюк.