ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Буковинському державному медичному університеті

7 червня 2022 р. у Буковинському державному медичному університеті відбувся День відкритих дверей. Відповідно до викликів воєнного часу для зустрічі з абітурієнтами обрано онлайн-формат за підтримки відділу технічних засобів навчання БДМУ.

З вітальним словом від Університету до майбутніх студентів, їх батьків та всіх присутніх звернувся відповідальний за профорієнтаційну роботу БДМУ, професор Роман Булик, який розповів про основні досягнення БДМУ та перспективи, що відкриваються перед нашими студентами.

Зокрема, у БДМУ створено всі необхідні умови для повноцінного навчання, гармонійного розвитку та дозвілля здобувачів освіти. Впродовж останніх років Буковинський державний медичний університет стабільно входить у п’ятірку найпопулярніших українських закладів вищої медичної освіти серед українських та іноземних студентів.

Відповідальний секретар приймальної комісії, начальник навчального відділу доцент Володимир Ходоровський наголосив, що цьогоріч вступникам доведеться зіткнутися з новими викликами й випробуваннями, серед яких і новий механізм вступу, і особливі умови навчання.

Відповідальний секретар приймальної комісії розкрив особливості вступної кампанії 2022 року, серед яких новостворені національний мультипредмет­ний тест (аналог ЗНО) і мотиваційний лист для вступників на базі повної загальної середньої освіти на освітній ступінь молодший бакалавр, бакалавр, магістр, а також подання мотиваційного листа абітурієнтами, які  вступають на основі базової середньої освіти на освітній ступінь фаховий молодший бакалавр до фахового коледжу БДМУ.

Під час заходу відповідальний секретар надав змістовні відповіді на всі запитання від абітурієнтів і їхніх батьків та запевнив, що університет і прий­мальна комісія зокрема активно працюють над інформуванням вступників та готові надавати консультативну допомогу на всіх етапах вступної кампанії 2022.

Детальну інформацію щодо вступу на певну освітню програму у 2022 р. абітурієнти можуть отримати на сайті Інформаційний центр абітурієнта БДМУ

Переглянути запис Дня відкритих дверей у БДМУ, що відбувся 7 червня 2022 р. Можна в мережі Youtube за посиланням.