День винахідника і раціоналізатора

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора, відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року. Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут інтелектуальної власності – Укрпатент. На сьогодні Укрпатентом було зареєстроване більше мільйона патентів на винаходи та корисні моделі. У наш час важливу роль у розвитку держави відіграють досягнення в галузях науки та інформації, новітні розробки в промисловості, прогресивні ідеї та винаходи.

Винахідництво є невід’ємною складовою розвитку науково-технічного прогресу. Без будь-якого сумніву можна стверджувати: суспільне виробництво розвивається успішно в тих країнах, де висока винахідницька активність, де винахідництво добре стимулюється.

Невтомна творча праця співробітників нашого університету сприяє розвитку медичної науки, впровадженню нових практичних рішень, спрямованих на покращення профілактичних, діагностичних та лікувальних методик у відповідності до вимог сьогодення.

Своїм творчим пошуком, наполегливою працею науковці БДМУ завжди підтримують імідж університету як закладу з високим рівнем наукового потенціалу. Ми по праву пишаємося людьми, які створюють вітчизняний інтелектуальний капітал.

Шановні колеги, бажаємо, щоб своєю копіткою працею ви відкривали нові горизонти технологічного зростання, створювали умови для соціального, культурного та економічного розвитку суспільства. Нехай ваша творча енергія  й надалі служитиме підвищенню якості життя наших громадян і піднесенню міжнародного авторитету держави.

Зичимо вам міцного здоров’я, творчого натхнення та нових звершень.