• Українська
Для викладачів БДМУ проведено інструктаж з цивільного захисту
Для викладачів БДМУ проведено інструктаж з цивільного захисту

Відповідно до плану проведення основних заходів з цивільного захисту в БДМУ проведено інструкторсько-методичне заняття з цивільного захисту зі співробітниками кафедр, завідувачами гуртожитків та комендантами навчальних корпусів щодо організації цивільного захисту в структурних підрозділах університету.

На заняття були запрошені представники державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Чернівецькій області, спеціаліст управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради.

Заняття проводилося з метою:

• Визначення єдиного алгоритму дій в структурних підрозділах університету в разі виникнення надзвичайних ситуацій різноманітного характеру (особливо при виникненні пожежі).
  • Проведення аналізу виникнення причин пожеж на теренах міста Чернівці та Чернівецької області.
  • Демонстрації проводення евакуації з приміщень та будівель, як утримувати запасні виходи в приміщеннях університету та користуватися протипожежними засобами та правильно їх застосовувати при виникненні пожежі.
  • Підведення підсумків роботи з цивільного захисту за минулий навчальний рік та поставлено завдання структурним підрозділам університету на 2020 навчальний рік.

Корисно знати