• Українська
  • English
Доцентка БДМУ презентувала свої напрацювання на науковому форумі у Чорногорії

Доцентка БДМУ презентувала свої напрацювання на науковому форумі у Чорногорії

Упродовж 4-8 вересня доцентка кафедри біологічної фізики та медичної інформатики Оксана Гуцул взяла участь у 24-ій щорічній конференції YUCOMAT 2023 у Герцег-Нові, (Чорногорія), на якій науковиця презентувала постерну доповідь «Effect of storage on electrical properties of MXene films deposited from N-methyl -2- pyrrolidone».

Якщо детальніше, то Оксана Всеволодівна представила фрагмент наукового дослідження, яке виконувала під керівництвом професора Богуслава Резека впродовж 2022-2023 н.р. у Чеському технічному університеті м. Прага, Чеська Республіка.

 


У рамках конференції YUCOMAT 2023 відбулась MXene сесія МХ-МАР: «Towards MXenes’ biomedical applications by high-dimensional immune MAPping».

Аналіз фізико-хімічних та імунологічних властивостей 2D матеріалів відкриває перспективи для розробки нових терапевтичних застосувань наноматеріалів у тканинній інженерії, терапії раку, а також як антибактеріальних засобів та імуномодуляторів.

Окрема подяка професору Юрію Гогоці (Drexel Nanomaterials Institute, USA) та EOARD (London, UK) за підтримку учасників з України.

Корисно знати