Сьогодні, в Міжнародний день медичної сестри, висловлюємо нашу глибоку повагу та вдячність за Вашу безцінну працю. Ви допомагаєте лікувати, піклуєтеся та забезпечуєте та комфорт пацієнтів. Ваші руки допомагають зцілювати рани, Ваші слова дарують надію, а ваша турбота допомагає знайти силу та віру в майбутнє.
Буковинський державний медичний університет пишається тим, що є лідером у підготовці медичних сестер. Наші випускники працюють у провідних медичних закладах України та зарубіжжя. Саме в БДМУ вперше в Україні було захищено дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності «Медсестринство».
Шановні медсестри, щиро вітаємо Вас зі святом! Нехай Ваша праця завжди буде оцінена належним чином, а Ваше життя буде сповнене радості, здоров’я та благополуччя. Мирного нам усім майбуття!
З найкращими побажаннями
Ректор БДМУ Ігор ГЕРУШ