• Українська
Дослідницька робота студента БДМУ відзначена на науковому форумі в Дубліні

Дослідницька робота студента БДМУ відзначена на науковому форумі в Дубліні

Упродовж 6-8 лютого в м. Дублін (Ірландія) відбулася International conference
for healthcare and medical students.

До участі в заході, організованому Royal College of Surgeons in Ireland, долучився студент 5 курсу Панцюк Кирило.

Кирило представив роботу «Capacity of melatonin against hyperglycemia induced ischemia in heart tissue of alloxandiabetic rats», (науковий керівник та співавтор –
к.мед.н.Кушнір Олександра, доцентка кафедри біоорганічної та біологічної хімії та клінічної біохімії).

Учасниками конференції було відзначено актуальність та високий рівень виконаних наукових досліджень, за результатами яких були зроблені переконливі висновки.

В ході доповіді Кирило дав вичерпні відповіді на запитання членів комісії та за підсумками голосування здобув нагороду за найкраще представлення результатів дослідження.

Корисно знати