• Українська
  • English
Друга зустріч міжнародного консорціуму проєкту Erasmus+ «Симуляційна медицина та сценарно-орієнтоване навчання» (SimS)

Друга зустріч міжнародного консорціуму проєкту Erasmus+ «Симуляційна медицина та сценарно-орієнтоване навчання» (SimS)

Упродовж 2-4 травня в Університеті Аристотеля у м. Салоніки, Греція, відбулася зустріч консорціуму проєкту Erasmus+ «Симуляційна медицина та сценарно-орієнтоване навчання» (SimS).

Від Буковинського державного медичного університету взяли участь професор кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Тетяна Білоус і доцент  цієї ж кафедри Олена Коротун, доцент кафедри фармакології Тетяна Щудрова та асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Тетяна Антофійчук.

Метою проекту є вдосконалення системи освіти з надання першої та невідкладної медичної допомоги шляхом впровадження інноваційних інтегрованих навчальних заходів, включаючи сценарій-орієнтовне навчання, симуляційну медицину та компетентну психологічну підтримку (SBL/SM/PsS) для лікарів, осіб категорії «Перший на місці події» та всіх учасників ДТП.

Упродовж тренінгу було проведено обмін досвідом роботи з симуляційним центром університету Аристотеля (м. Салоніки, Греція), отримано інформацію про авторські методики створення сценаріїв для симуляційного навчання в університеті Сантьяго де Компостела (Іспанія), засвоєно діджиталізовану методику створення навчальних медичних кейсів OpenLabyrinth.

Нагадуємо, що Erasmus+ проєкт SimS розпочався у січні 2023 року та завершиться у грудні 2025 року. Фінансування проєкту здійснюється за рахунок Європейської комісії та Erasmus+ Capacity Building in Higher Education, що розвиває потенціал європейських університетів. До консорціуму входить десять партнерів, у тому числі університети з Іспанії, Литви, Греції, України та Національне агенство з забезпечення якості вищої освіти. Буковинський державний медичний університет є першим медичним університетом України, який координує проект такого типу.

Корисно знати