• Українська
  • English
Фахівці БДМУ беруть участь в проєктному семінарі для пілотних закладів вищої медичної освіти
Share on telegram

6 жовтня у Львові розпочав роботу З’їзд пілотних закладів «Розбудова потенціалу і синергії закладів вищої медичної освіти» у рамках україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти».

6
7
8
9
4
2
5

Від БДМУ участь у заході беруть професор Віталій Максим’юк, в.о. ректора університету, доцент Володимир Ходоровський, начальник навчального відділу, професор Тетяна Білоус, координаторка з грантової політики університету, Віталій Смандич, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини, Алла Ходоровська, доцентка кафедри гістології, цитології та ембріології, Оксана Петринич, доцентка кафедри сімейної медицини, Олена Коротун, доцентка кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.

2
3
1

В перший день з’їзду пройшов огляд попереднього проєктного року та було висвітлено досягнення пілотних ЗВО. Про досягнення нашого навчального закладу поінформував присутніх начальник навчального відділу БДМУ Володимир Ходоровський. В цей же день форуму було презентовано плани стратегічного розвитку симуляційних центрів та лабораторій клінічних навичок у пілотних ЗВО.

Фото: Україно-швейцарський проект “Розвиток медичної освіти”;

Тетяна Білоус