Фахівці БДМУ відвідали Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей

Сьогодні в.о. ректора Оксана Андрієць, директор ННІ післядипломної освіти Валерій Пашковський, доцентка кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Ірина Зорій відвідали Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей.

З роботою центру, новим обладнанням та видами лікувальної та реабілітаційної діяльності ознайомили гостей генеральний директор Центру Антон Казанський та медичний директор Ілона Харманська.

8767
6512
123
760

Під час зустрічі було обговорено питання можливої співпраці наших установ на рівні післядипломної освіти лікарів-педіатрів, лікарів-загальної практики – сімейної медицини та лікарів-неврологів.

«Наразі у Чернівецькій області гостро стоїть питання дефіциту кадрів у нашій спеціальності – адже дитячих неврологів у районах немає і діти, які потребують кваліфікованої допомоги, залишаються наодинці з хворобою. Саме тому безперервний професійний розвиток лікарів у напрямку дитячої неврології зараз дуже актуальний. Адже чим раніше дитина буде направлена на консультацію до вузького фахівця, чим раніше приступить до лікування та реабілітації, тим швидше покращиться якість життя маленьких пацієнтів,» – розповідає Ілона Борисівна.

«БДМУ готовий надати посильну наукову та навчальну допомогу Центру для того, щоб дана ніша післядипломної освіти розвивалась на Буковині. І ми маємо надію, що наші співпраця буде ефективною та корисною для найменших жителів міста та області,» – зауважила Оксана Анатоліївна.

«У свою чергу Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей бере на себе зобов’язання забезпечити лікарів комфортними умовами навчання та надати їм можливість навчатися у відділеннях та у фахівців установи,» – запевнив на завершення Антон Юрійович.