Фахівці БДМУ відвідали медсестринський форум

Упродовж 27-28 жовтня у Львові відбувся ІІІ Осінній медсестринський форум, який приймав Львів Україна, ««Медсестринство перед обличчям викликів». Особлива увага була приділена ментальному здоров’ю українців як одному з головних викликів сьогодення.

Організований Форум за підтримки Міністерства охорони здоров’я України – Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти, USAID  та Координаційним центром з психічного здоровʼя Кабінету Міністрів України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка створюється і впроваджується за ініціативою першої леді України Олени Зеленської.

Форум поєднав дискусійну панель, теоретично-практичну частину та майстер-класи, відбувався форум у гібридному форматі та  зібрав більше, ніж 450 учасників офлайн та понад 1000 онлайн. Серед них – представники державних установ і неурядового сектору, місцевих та міжнародних організацій, експерти у сфері психічного здоров’я та медсестринства з України, Польщі та Канади.

У форумі взяли участь представники Буковинського державного медичного університету – методист вищої категорії навчального відділу з сектором моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення, асистентка кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я, доктор філософії Галина МАРАРАШ та викладач фахового коледжу БДМУ, доктор філософії Марина БАЧУ.

Такі зустрічі – це можливість обміну корисними думками, ідеями й досвідом, пошук оптимальних шляхів вирішення актуальних проблем ментального здоров’я, здобуті нові знання в новій реальності, цікаві панельні дискусії, воркшопи.