Фахівці БДМУ взяли участь у щорічній зустрічі товариства судових медиків в Лугано

Впродовж 30.08.-04.09 відбулася 101-а щорічна зустріч Німецького товариства судових медиків (DGRM – Deutsche Gesellschaft für Rechtsmedizin) – «Internationale Jahrestagung 2022» DGRM м. Лугано (Швейцарська Конфедерація), в якій взяли участь доценти закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Павлюкович Олександр Васильович та Гараздюк Марта Славівна.

Павлюкович Олександр Васильович та Гараздюк Марта Славівна є дійсними членами Східноєвропейської асоціації судових медиків, яку очолює др. Курт Трюбнер, та приймають активну участь у спільній роботі на основі двостороннього договору «Про співпрацю» між Буковинським державним медичним університетом та Науково-Навчальним Центром Судової Медицини («Center universitaire romand de médecine légale» на базі факультету медицини Женевського університету під керівництвом проф. Сільке Грабхерр. Делегати висловлюють щиру подяку організаторам за наданий грант для можливості участі у заході у сумі 2000 швейцарських франків.

Конгрес «Internationale Jahrestagung 2022» DGRM зібрав понад 150 науковців з Німеччини, Швейцарії та Австрії. Щорічна зустріч DGRM 2022 включала високоякісні пленарні лекції найбільш відомих і авторитетних вчених та викладачів світу в галузі судової медицини, найсучасніші сесії, присвячені останнім розробкам та інноваціям галузі, а також великий вибір освітніх семінарів щодо методологій викладання та використання сучасних технологій при виконанні судово-медичних експертиз.

Також відбулася медична виставка, яка надала можливість поспілкуватися з компаніями-експонентами та ознайомитись із новітніми продуктами та технологіями в судово-медичній практиці.

Участь у даному заході сприяла обміну досвідом з фахівцями різних країн, розбудові співпраці щодо використання сучасних технологій у медичних університетах при викладанні дисципліни «Судова медицина» для подальшого розвитку та можливого залучення Буковинського державного медичного університету у спільні міжнародні проєкти.