• Українська
Фахівець БДМУ прочитав лекцію онлайн для студентів університету Семей

Професор БДМУ в рамках академічної мобільності прочитав цикл лекцій для резидентів-хірургів медичного університету Семей (Республіка Казахстан)

У рамках академічної мобільності, завідувач кафедри хірургії №1 БДМУ проф. Полянський І.Ю. прочитав цикл лекцій по невідкладній хірургії інтернам і резидентам ПФ НАО «Медицинского университета Семей» (Республіка Казахстан) і поділився власними напрацюваннями у вирішенні проблем ургентної хірургії. Жвава дискусія після лекцій дала можливість порівняти принципи організацій невідкладної медичної допомоги, особливості підготовки хірургів. Резиденти — хірурги та колеги високо оцінили зміст лекцій, їх інформативність, наочність, оригінальну методику подачі матеріалу.

Намічено шляхи співпраці між хірургічними кафедрами закладів вищої освіти.

Корисно знати