• Українська
Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу

Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу

Голодомор – геноцид української нації, скоєний керівництвом Радянського Союзу на чолі з Йосифом Сталіним шляхом штучно створеного масового голоду з метою знищення українців, остаточної ліквідації українського опору та намагань українців збудувати самостійну, незалежну державу.

24.11.2022 року студенти 2-го курсу 2 групи (фаховий молодший бакалавр) спеціальність «Фармація, промислова фармація» разом з куратором Лукань Юліаною Русланівною  провели культурно-просвітницький захід   на тему  «Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу». На заході були присутні студенти 2к1гр(9) разом з куратором Костишин Л.В., 2гр2к(11) разом з куратором Михайлюк Н.В. спеціальностей «Фармація, промислова фармація», та студенти фармацевтичного факультету, а саме 1к4гр з куратором Еженед М.А. та 2к3гр разом з Сахацькою І.М.. Студенти активно долучилися до обговорення основних проблем, що були висвітлені на проведеному заході.

Слід зауважити, що з 1998р. в Україні на законодавчому рівні було започатковано відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору кожну четверту суботу листопада,  а в 2006 році Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні», який  визнає Голодомор геноцидом українського народу.

Хай минають роки, але ми не повинні забувати про злочинні діяння сталінської влади в Україні. Все менше стає свідків тих подій, однак, історія зберегла їх спогади, про які ми повинні говорити!

Інформацію підготувала викладач фахового коледжу БДМУ Юліана ЛУКАНЬ

Корисно знати