• Українська
  • English
Голова ОВА відвідав БДМУ

Голова ОВА відвідав БДМУ

Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк відвідав Буковинський державний медичний університет.
Голова ОВА зустрівся з в.о. ректора БДМУ Оксаною Андрієць, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Мар’яною Грицюк, проректором з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тетяною Ілащук, заступником ректора з адміністративно-господарської роботи Петром Скринчуком.


Під час зустрічі з співробітниками ННІ післядипломної освіти були обговорені питання якісної післядипломної підготовки лікарів. Закцентовано увагу на спеціалізацію «Фізична та реабілітаційна медицина», яка наразі дуже затребувана у зв’язку з великою кількістю пацієнтів – військових та цивільних – котрі потребують такої реабілітації. Ще одним важливим питанням обговорення стали перспективи розвитку міжнародної співпраці в галузі медицини.
На завершення Руслан Васильович подякував колективу Буковинського державного медичного університету за плідну діяльність та за суттєву допомогу практичній охороні здоров’я краю.

Корисно знати