• Українська
  • English
Крим – колиска українського сонця

Крим – колиска українського сонця

26 лютого у бібліотеці БДМУ до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя відбувся круглий стіл на тему: «Крим – наш», метою заходу було підвищити рівень знань здобувачів освіти про історію Криму, місце і роль в історії України. Учасники круглого столу – це студенти ІІ курсу, 1 групи фахового коледжу БДМУ, спеціальність «Медсестринство» (куратор викладач кафедри догляду за хворими Тетяна ДРОНИК) та студенти І курсу, 5 групи медичного факультету №1, спеціальність «Медицина» (куратор доцент закладу вищої освіти кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Микола ТУРАШ). Круглий стіл розпочався з хвилини мовчання.

Захід розпочала проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Ніна ЗОРІЙ, яка надзвичайно цікаво розповіла про історичні події, що відбувалися в Криму, сучасну позицію цивілізованого світу, наводила факти, які вкотре підтверджують велич української нації, повагу і шану до різних народів, які завжди проживали на території України.

Студенти фахового коледжу підготували мультимедійну презентацію де простежили етнічний та суспільно-політичний розвиток Криму від стародавніх часів до сучасності, розповідали про трагічні події, зокрема, депортацію кримських татар під час Другої світової війни, кримськотатарський національний рух за повернення кримських татар до Кримського півострова, а також Крим незалежної України. Особливу увагу було приділено поясненню позиції України та світової спільноти щодо протиправної анексії росією Автономної Республіки Крим. У рамках круглого стола звучав Гімн України, звучала мелодійна пісня Джамали – «1944», студенти декларували вірші, розповідали про життя людей в окупації.

Студентам було запропоновано ознайомитися з літературою, що демонструвалася на виставці «Крим – колиска українського сонця», яка присвячена Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Даний захід проходив у рамках обласного проєкту.

 

Організатори та учасники круглого столу:

головні куратори БДМУ Мар’яна КРИВЧАНСЬКА (медичний №1),

Анна СЛУБСЬКА (фаховий коледж БДМУ)

та бібліотекар 1 категорії Світлана ТУЛЕВСЬКА

https://www.youtube.com/watch?v=neIywuyWexY

 

 

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати