• Українська
  • English
Лабораторія абітурієнта БДМУ…

Лабораторія абітурієнта БДМУ…

Представляємо другий випуск медіа проєкту «Лабораторія абітурієнта БДМУ», куди завітав Павло Томашевський, учень 11 класу ліцею 12 «Ювілейний».

 

Павло поспілкувався з Іриною Сокольник, студенткою 5 курсу нашого університету про те, як вона проходила стажування за програмою UG Affiliate Medicine (Elective). Зауважимо, що це українсько-британський проєкт «Єдності університетів», який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України. Ірина розповіла майбутньому абітурієнтові БДМУ про те, як відбувалося стажування. Як використовувала у роботі навики та досвід, здобуті під час навчання у БДМУ, а також про те, що нового почерпнула для майбутньої професійної діяльності. Поділилася враженнями від екскурсій та подорожей Великою Британією. Проте, Ірина закцентувала на тому, що жити і працювати хоче в рідній Україні.

Також майбутній абітурієнт під умілим керівництвом Ірини мав змогу навчитися надавати першу домедичну допомогу, оскільки інтерв’ю відбувалося у Центрі симуляційної медицини та інноваційних технологій БДМУ.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН