• Українська
  • English
Лабораторія абітурієнта БДМУ

Лабораторія абітурієнта БДМУ

Сьогодні стартує новий медійний проєкт нашого закладу вищої освіти для абітурієнтів – для всіх, хто мріє опанувати фах лікаря чи фармацевта, допомагати людям, берегти та рятувати – найцінніше – життя й здоров’я.
«Потенційний абітурієнт БДМУ матиме змогу безпосередньо поставити запитання деканам факультетів, лікарям-інтернам, кураторам та студентам. Дізнатися про перспективи та можливості під час навчання у БДМУ.

Мета проєкту – презентувати професію медика та позитивний імідж БДМУ. Розповісти про наукову, громадську та творчу реалізацію майбутнього студента. Налагодити тісну співпрацю з учнівськими і батьківськими колективами ліцеїв, гімназій та коледжів України.
У першій програмі: майбутня абітурієнтка БДМУ – учениця ліцею «Оріяна» Софія Незвецька поспілкувалася з головною кураторкою медичного факультету №1 Мар’яною Кривчанською та студентами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Медицина».
Учениця відвідала практичні заняття з навчальної дисципліни «Медична біологія та молекулярна біологія», ознайомилася з навчально-матеріальною базою кафедри медичної біології та генетики, а також побачила як студенти використовують сучасні інтерактивні методи. Викладачі кафедри розповіли майбутній абітурієнтці, як у позаудиторній роботі вивчають використання штучного інтелекту у навчальному процесі, біології та медицині. Медійний проєкт транслюватиметься на YouTube-каналі та офіційних сторінках БДМУ в соціальних мережах,» – інформує координаторка проєкту – фахівчиня відділу виховної роботи та гуманітарних питань БДМУ, заслужена журналістка України Людмила Мельник.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН