Лабораторія абітурієнта БДМУ

Сьогодні стартує новий медійний проєкт нашого закладу вищої освіти для абітурієнтів – для всіх, хто мріє опанувати фах лікаря чи фармацевта, допомагати людям, берегти та рятувати – найцінніше – життя й здоров’я.
«Потенційний абітурієнт БДМУ матиме змогу безпосередньо поставити запитання деканам факультетів, лікарям-інтернам, кураторам та студентам. Дізнатися про перспективи та можливості під час навчання у БДМУ.

Мета проєкту – презентувати професію медика та позитивний імідж БДМУ. Розповісти про наукову, громадську та творчу реалізацію майбутнього студента. Налагодити тісну співпрацю з учнівськими і батьківськими колективами ліцеїв, гімназій та коледжів України.
У першій програмі: майбутня абітурієнтка БДМУ – учениця ліцею «Оріяна» Софія Незвецька поспілкувалася з головною кураторкою медичного факультету №1 Мар’яною Кривчанською та студентами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Медицина».
Учениця відвідала практичні заняття з навчальної дисципліни «Медична біологія та молекулярна біологія», ознайомилася з навчально-матеріальною базою кафедри медичної біології та генетики, а також побачила як студенти використовують сучасні інтерактивні методи. Викладачі кафедри розповіли майбутній абітурієнтці, як у позаудиторній роботі вивчають використання штучного інтелекту у навчальному процесі, біології та медицині. Медійний проєкт транслюватиметься на YouTube-каналі та офіційних сторінках БДМУ в соціальних мережах,» – інформує координаторка проєкту – фахівчиня відділу виховної роботи та гуманітарних питань БДМУ, заслужена журналістка України Людмила Мельник.