• Українська
  • English
 Лабораторія абітурієнта. Випуск 3

 Лабораторія абітурієнта. Випуск 3

Представляємо третій випуск медіа проєкту «Лабораторія абітурієнта БДМУ», куди завітала Андріана Продан, учениця 11 класу ліцею 12 «Ювілейний».
Дівчина мріє поступити на навчання у БДМУ та опанувати фах психологині. Але, інколи – вагається, тому що Вона – творча особистість. Займається музикою, народними та бальними танцями, пише вірші, є учнівською лідеркою у ліцеї. Дівчина прийшла у «Лабораторію абітурієнта БДМУ» аби поцікавитися, як студенти можуть реалізовувати себе у різних напрямках – професійному, творчому і громадському. Які у нашому закладі вищої освіти створені для цього умови і остаточно прийняти рішення щодо вступу до БДМУ.
Андріана поспілкувалася з Іриною Рейтаровською, студенткою 5 курсу, лауреаткою Міжнародних вокальних конкурсів. Дівчина неодноразово представляла БДМУ на різних пісенних конкурсах і виборювала призові місця. Студенти називають її – Прима палацу «Академічний». Ірина розповіла і про те, чому обрала медицину та як її талант – співати допомагає у житті, а також про творчі заходи, які відбуваються в БДМУ.

Також Андріана під керівництвом Ірини навчилася, як правильно плести маскувальні сітки для наших Захисників, адже саме у Палаці від початку повномасштабного вторгнення діє так званий волонтерський хаб з плетіння сіток та «кікімор». Загалом Ірина розповіла учениці про волонтерську діяльність студентів-медиків.
Дівчина отримала відповіді на всі запитання і прийняла ствердне рішення – поступати у БДМУ.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН