• Українська
  • English
Lviv Data Science Summer School 2023

Lviv Data Science Summer School 2023

У Львові на базі Українського Католицького Університету (Факультет прикладних наук) з 6 по 12 серпня відбулась літня школа Lviv Data Science Summer School 2023. До участі у програмі школи було відібрано 50 науковців зі сфер фізики, інформаційних технологій, математики, медицини та космології. Робота школи відбулась за підтримки Національної академії наук Сполучених Штатів та Simons Foundation.
Від Буковинського державного медичного університету участь у Літній школі взяла к.мед.н., доцент кафедри гістології, цитології та ембріології Ірина Попова.
Слухачі школи мали можливість прослухати широкий курс лекцій щодо застосування можливостей інформаційних технологій (зокрема машинного навчання) у різних наукових галузях, прочитаних професорами Принстонського університету, Університету Міннесоти, Українського Католицького університету та фахівцями науково-дослідних установ України. Крім теоретичної частини, школа забезпечувала проведення практичної роботи у групах вузької спеціалізації, зокрема практична робота зі спеціальності “Ембріологія” відбулась під керівництвом професора Принстонського університету Станіслава Шварцмана.
Програма школи також включала проведення круглих столів з метою обговорення проблем комерціалізації наукових досліджень та ролі науки в післявоєнній відбудові України, в яких брали участь представники Міністерства освіти і науки України та Національного фонду досліджень України.

 

Корисно знати