• Українська
  • English
Майстер-клас для гуртківців кафедри акушерства, гінекології та перинатології

Майстер-клас для гуртківців кафедри акушерства, гінекології та перинатології

На черговому засіданні студентського наукового товариства 24 листопада доценткою кафедри акушерства, гінекології та перинатології Світланою Ясніковською проведено майстер-клас «Діагностичний алгоритм при провідному клінічному симптомі «маткова кровотеча» в акушерстві та гінекології».

Однією із характеристик вимірювання якості медичної освіти є компетентність, яка визначає здатність успішно здійснювати професійну та подальшу навчальну діяльність і є результатом навчання на певному рівні вищої освіти. З метою кращого засвоєння спеціальних компетенцій (СК) з дисципліни «Акушерство і гінекологія» було організовано даний майстер-клас, на якому студенти – гуртківці мали змогу опрацювати широкий спектр СК, зокрема: СК 7. Встановлення діагнозу невідкладного стану «гостра кровотеча»; СК 8. Визначення тактики надання екстреної медичної допомоги та СК 9. Надання екстреної медичної при матковій кровотечі; СК 2.

Визначення необхідного переліку лабораторних та інструментальних досліджень та оцінка їх результатів; СК 11. Виконання медичних маніпуляцій: оцінка загального стану породіллі, візуальний метод оцінки об’єму крововтрати, оцінка стану посліду, огляд пологових шляхів в дзеркалах та ін. Дані навички студенти виконували в ігровій формі за симуляційним сценарієм.

По завершенню роботи студенти висловлювали позитивні враження від даної форми тренінгу, зазначали практичну значущість таких видів навчання та підвищення мотивації до вивчення дисципліни.

 

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН