• Українська
  • English
Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

21 лютого з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови на кафедрі суспільних наук та українознавства проведено онлайн тематичну бесіду зі студентами-іноземними громадянами 93 групи ІІ курсу медичного факультету № 4 (викладач – проф. Марія Цуркан) щодо популяризації  української мови у світі та вшанування і вивчення мов інших народів, держав. Під час заходу звернено увагу на те, що мова є одним із найбільш важливих надбань кожного суспільства, оскільки саме рідне слово, що передається від покоління до покоління, – це той символ-оберіг, який зцілює людину, надихає та загартовує її, додає сили впевнено йти до омріяного майбуття.

Родзинкою вищезгаданої бесіди був перегляд відеозаписів, підготовлених студентами, де вони читають поезії українською та рідною мовою – гінді:

         Пандей Смріті – Д. Білоус «Якщо з українською мовою…”;

Саіні Сіріл – І.Багряний “Мово  рідна»;

Гурунг Срінгкхала – Л. Забашта “Дарунок від мами”;

Дхобале Сакші Суніл – М.Сингаївський “Колискова пісня, колискова”;

Чаудхарі Саялі Сантош – Л. Забашта “Рідна мова”;

Лал Шубхангі – Ф. Пантов “Любіть рідну мову”;

Радж Пріяншу – Суніл Йогі “Гінді”;

Натх Манас Протім – Неха Банкір “Бачпан”.

Пам’ятаймо, що мова – скарб душі людської; мова – материнська молитва; мова – батьківська сила; мова – родинна перлина. Тому бережімо та плекаймо мову, «як парость виноградної лози», дбаймо про її джерельну чистоту, вірмо у святість і велич РІДНОЇ МОВИ!

Корисно знати