• Українська
  • English
Мужність та біль Чорнобиля
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Мужність та біль Чорнобиля

Мужність та біль Чорнобиля

 35 років тому, в ніч на 26 квітня 1986 року, в Україні сталася найбільша техногенна катастрофа  ХХ століття – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської електростанції (ЧАЕС), розташованої у місті Прип’ять Київської області.

     Саме цій трагічній події було присвячено 26 квітня  годину пам’яті в онлайн-форматі «Мужність та біль Чорнобиля» студентами І курсу медичного факультету №4 спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» разом з асистентом кафедри догляду за хворими та ВМО Ганною Кшановською.

Мужність та біль Чорнобиля

     Свою розповідь про трагічні події 35-річної давнини, супроводжували переглядом відеофільму «Чорнобильська катастрофа» та мультимедійної презентації, знятих із місць аварій. Ці кадри з спогадами ліквідаторів дуже вразили всіх студентів.

     Хвилиною мовчання присутні вшанували подвиг всіх, хто брав участь у ліквідації аварії.

     Студенти Зяблова Ірина, Мазманян Марина, Антимошає Валентина, Лучак Богдана, Бурдейна Вікторія декламували найзворушливішу літературну композицію «Біль і крик душі під знаком Чорнобиля».

Мужність та біль Чорнобиля

    На завершення заходу було наголошено, що серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і водночас безсилля людини.

     Лиш пам’ять і безмежна вдячність тих хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим хто поклав на цей атомний вівтар, своє здоров’я та життя.

Мужність та біль Чорнобиля

 

 

Корисно знати