• Українська
  • English
Михайло Шеремет…Спомин…

Михайло Шеремет…Спомин…

З сумом сповіщаємо – передчасно пішов у засвіти доцент кафедри хірургії №1 Михайло Іванович Шеремет, доктор медичних наук, хірург вищої категорії.

Це величезна втрата для родини, для колективу та студентства БДМУ, для медичної наукової спільноти, для пацієнтів, до яких надзвичайно уважно ставився висококваліфікований хірург, чудовий викладач та людина великої душі.

Громадянська панахида відбудеться 16 травня в лекційній залі обласної лікарні (кафедра офтальмології) з 12.00 до 14.00. Відспівування у Соборі Різдва Христового (вул. Небесної Сотні, 30) о 14:30. Похорон – на Центральному кладовищі (с. Годилів) о 15:30.

«Михайло розпочав свій шлях становлення саме в БДМУ, пройшов шлях від студента до доцента кафедри. Завжди чуйний та чуючий, добрий батько та уважний чоловік. Щирий у спілкуванні з колегами, новатор в науці та практиці, цікавий викладач. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті як людина щира і доброзичлива, яка пройшла свій земний шлях з добром у серці до людей та з любов’ю до своєї справи» – розповідають колеги Михайла Івановича.

Схиляємо голови у молитві, щиро співчуваємо рідним та близьким.

Вічна та світла пам’ять колезі!

Життєпис.

Михайло Іванович завершив навчання у Буковинській державній медичній академії в 1998 році. З 2000 по 2002 рік навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри хірургії. З вересня 2016 року працював на посаді доцента кафедри хірургії №1. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію «Комплексне лікування вузлових форм зоба та профілактика післяопераційних ускладнень». Автор понад 170 друкованих робіт, 6 монографій, 14 деклараційних патентів та 6 раціоналізаторських пропозицій. Неодноразово виступав з науковими доповідями на Міжнародних та Всеукраїнських з’їздах хірургів, конференціях та симпозіумах. Член асоціації хірургів та ендокринологів Чернівецької області, Асоціації ендокринних хірургів України, Балканського медичного товариства, член редакційної колегії наукового часопису «JOURNAL of MEDICINE and LIFE» (Румунія).

У 2019 році захистив докторську дисертацію на тему: «Оптимізація діагностики, хірургічного лікування та прогнозування перебігу вузлового зобу на тлі автоімунного тиреоїдиту з урахуванням молекулярно-генетичних предикторів». Пройшов стажування по ендокринній хірургії на базі НМАПО імені П.Л. Шупика.

Хірург вищої категорії. У клініці займався проблемами хірургічного лікування патології щитоподібної залози. Вперше на Буковині впровадив малоінвазивні методи діагностики та хірургічного лікування вузлових форм зоба. Також виконував лапароскопічні оперативні втручання на органах черевної порожнини.

 

Корисно знати