• Українська
  • English
Налагоджуємо співпрацю

Налагоджуємо співпрацю

 

В.о. ректора БДМУ Оксана Андрієць провела зустріч з координаторами проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» Маряною Возницею та Тетяною Кірязовою. Зауважимо, що координатором даного проекту по напрямку психологічного здоров’я обрано від Чернівецької області доцента кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Олександра Поліщука. У зустрічі також взяла участь Надія Лабанда, регіональний координатор проєкту.

П’ятирічний проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». У тісній співпраці з Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров’я проєкт підтримуватиме зусилля України, спрямовані на післявоєнне відновлення. Буде посилено спроможність системи охорони здоров’я України протистояти загрозам громадському здоров’ю та реагувати на кризові ситуації, буде покращено рівень імунізації, розширено доступ до послуг у сфері психічного здоров’я, у тому числі для найбільш вразливих категорій людей, які зазнали впливу війни.
Діяльність проєкту сприятиме покращенню взаємодії між різноманітними партнерами з державного і приватного сектору та організаціями громадянського суспільства в регіонах та громадах.

Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (EIPHP) та за участю Школ громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліції за вакцинацію».

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН