• Українська
  • English
Науковці БДМУ взяли участь у щорічному 21-му EFORT конгресі
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Науковці БДМУ взяли участь у щорічному 21-му EFORT конгресі

Даний форум щорічно проводиться 28-30 жовтня 2020 р. (Вена, Австрія).

Асоціація EFORT включає національні асоціації ортопедів-травматологів всіх країн Європи. Цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусу оргкомітетом конгресу було спочатку прийнято рішення про перенесення цього заходу на 2021, але згодом подію вирішили провести в інтерактивному онлайн режимі як VEC (Virtual EFORT Congress).

Конгрес об’єднав у віртуальному середовищі фахівців ортопедів-травматологів з 22 країн, які представили близько 1000 доповідей, з онлайн дискусіями. воркшопами, тренінгами, онлайн-трансляціями хірургічних втручань з застосуванням сучасних технологій та імплантів для травматології та ортопедії.

Наукові здобутки буковинського державного медичного університету були представлені доцентом кафедри травматології та ортопедії, к. мед. н., Дудком О.Г. двома доповідями на секції клінічних досліджень – abstract #1644 – Clinical And Radiological Assessment Of Internal Fracture Fixation With PGA And PLA Devices: The Long-Term Follow-Up, та на секції біоматеріалів та імплантів – abstract #2111 – Rate Of Plates Removal Procedures After Internal Fracture Fixation.

Наукові дослідження виконані у співпраці з фахівцями ОКНП “Лікарня швидкої медичної допомоги” м. Чернівці, завідувачем відділення травматології для дорослих, к. мед. н. Яким’юком Д.І., та д. тех. н., професором кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики інституту технічних, фізичних і комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Шайко-Шайковським О.Г., і висвітлюють практичні аспекти застосування сучасних металевих і полімерних конструкцій для лікування переломів кінцівок.

      

 

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН