• Українська
  • English
Навчання студентів – іноземних громадян в БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Навчання студентів – іноземних громадян в БДМУ

Підготовка студентів з-поміж іноземних громадян у закладах вищої освіти України у 2022/2023 навчальному році супроводжується численними викликами із цілим рядом особливостей в організації освітнього процесу.

Звісно, на перший план виходить організація безпечних умов проживання та навчання іноземців в університетах згідно з чинними регламентуючими документами.

Адже переважна більшість країн, з яких навчаються іноземні громадяни в Україні і в БДМУ зокрема, суттєво обмежили терміни навчання в онлайн режимі, а для студентів медичних спеціальностей старших курсів зараховують тільки семестри та роки навчання в офлайн режимі.

Тому ректорат БДМУ приділяє особливу увагу умовам безпеки перебування та навчання іноземних громадян в університеті.

Призначені відповідальні особи на кафедрах та окремих підрозділах університету за спорядження всім необхідним укриттів, медичне забезпечення, оповіщення та супровід до них іноземців в разі оголошення тривоги.

 

В той самий час студентське життя триває, іноземці приймають участь у різноманітних освітніх і культурних заходах, з дотриманням усіх вимог безпеки і розділяючи зі своїми викладачами та українськими студентами прагнення до якнайшвидшої перемоги.

 

 

Корисно знати