• Українська
Навчання студентів-стоматологів БДМУ дистанційно

Навчання студентів-стоматологів БДМУ дистанційно

Карантин для студентів це не просто бути вдома, відпочивати, але й здобувати знання в домашніх умовах. Адже під час карантину необхідно забезпечити виконання навчальної програми за умови зміни звичного освітнього процесу, використовуючи технології дистанційного навчання як викладачами, так і студентами.

Викладач в сучасному ЗВО повинен постійно вчитися і самовдосконалюватися, набувати «soft skill». Дистанційне навчання є викликом для багатьох з нас. Але водночас це є можливість для кожного викладача індивідуально розробити подачу матеріалу з дисципліни. А ще це є потреба сучасного студента, який хоче вчитися в новому форматі. Це, так званий, студентоцентрований підхід у навчанні. Саме такий педагогічний принцип використовує асистентка кафедри стоматології дитячого віку Людмила Гринкевич

Як виявилося, можливості дистанційного навчання дуже широкі:

• опитування студентів за темою заняття

• демонстрація практичних навичок власноруч

• демонстрація практичних навичок та їх виконання з трансляцією на екранах учасником кабінету через програми:

Paint

Smile Designer Pro

Adobe Photoshop 2019

обговорення результатів дослідження, наприклад рентгенологічних:

• контроль кінцевого рівня підготовки (вирішення тестів на сервері дистанційного навчання мудл в контролюючому режимі)

А те, що студентам подобається така форма роботи, ми бачимо по відгуках майбутніх стоматологів.

Корисно знати