• Українська
  • English
Не тільки участь, а й перемога

Не тільки участь, а й перемога

Ще з часів Середньовіччя справжнім лікарем вважався той, хто, крім медичної, мав ще й гуманітарну освіту, адже тільки ґрунтовні знання, помножені на глибоку людяність, дають симбіоз, що згодом переростає у справжнього, неперевершеного Лікаря.

Щороку кращі студенти БДМУ беруть участь у Міжнародних мовних та мовно-літературних конкурсах і здобувають у них переконливі перемоги.

Цьогоріч студенти БДМУ уже вкотре взяли участь у ІІІ (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка – одного з наймасовіших та найпрестижніших мовних конкурсів.  Тільки на Буковині у конкурсі взяло участь близько 5 тисяч учнів та студентів, а у творчому поєдинку обласного етапу свої знання продемонстрували 186 учасників.

 

Студентки медичного факультету №2 Герат Аріадна і Біляр Олександра, після перемоги в університетському турі, взяли участь у обласному етапі, де отримали перемогу.

Зокрема, Герат Аріадна посіла І місце і нагороджена дипломом І ступеня Чернівецької обласної державної військової адміністрації  та Департаменту освіти і науки (науковий керівник – доцент закладу вищої освіти кафедри суспільних наук та українознавства ЛАРИСА ШУТАК),

Біляр Олександра посіла ІІ місце і нагороджена дипломом ІІ ступеня Чернівецької обласної державної військової адміністрації  та Департаменту освіти і науки (науковий керівник –доцент закладу вищої освіти кафедри суспільних наук та українознавства ГАЛИНА НАВЧУК). Після вручення нагород у обласному етапі, студентки взяли участь у Всеукраїнському турі, який відбувся 3 лютого 2024 року.

Головним завданням Конкурсу є пошук патріотичної, талановитої, самобутньої, високодуховної та високоінтелектуальної творчої молоді – майбутньої мистецької еліти суспільства, яка утверджуватиме українську мову як державну й розвиватиме інші мови національних меншин.

Саме тому участь, а особливо, перемога у таких конкурсах ще раз доводять, що студенти БДМУ – це майбутній творчий потенціал української держави, який гідно продовжить традиції своїх попередників – митців і патріотів М.Ткача та В.Івасюка, які навчались у стінах БДМУ. А результати, які показують вихованці БДМУ, свідчать про високі критерії підготовки студентів і велику роботу професорсько-викладацького складу на шляху вдосконалення якості освіти.

Лариса Шутак, доцент

 

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати