Обери БДМУ – опануй одну із найзатребуваніших професії в Україні

Сьогодні ми знайомимо вас зі спеціальністю «Фармація, промислова фармація»

На сьогодні однією з найбільш затребуваних та перспективних професій  в Україні та країнах Європи є фах провізора (фармацевта).

Очевидно, що стрімкий та динамічний розвиток фармацевтичної галузі ставить ряд викликів як перед розробниками лікарських засобів, так і перед спеціалістами, які займаються виготовленням та відпуском ліків. Насамперед, це безперервний професійний розвиток та самовдосконалення, адже фармацевтичний ринок прогресивно розвивається, щороку виходить значна кількість нових лікарських засобів, саме володіння досконалою інформацією про них, глибокі знання,  забезпечення якісної фармацевтичнеої опіки – одне із завдань сучасного фармацевта (провізора).

Читай ще: Навчання у медичному університеті – це кропітка постійна праця

Професія провізора – це вища ланка для фармацевта.

Такий спеціаліст має вищу фармацевтичну освіту, рівень якої прирівнюється до фаху лікаря. Провізори можуть займати керівні посади в аптечних закладах, стають технологами, аналітиками, маркетологами, працюють на великих фармацевтичних виробництвах. Вони можуть займатись теоретичною чи практичною діяльністю. Маючи фармацевтичну освіту, перед спеціалістом відкривається ряд можливостей та переваг, а саме:

• широкий спектр можливостей для працевлаштування (аптеки, лікувально-профілактичні установи, фармацевтичні компанії,  фармацевтичні заводи, науково- дослідні лабораторії).
  • хороший рівень оплати праці
  • можливість отримати освіту як денно  так і заочно
  • можливість займатися науковою роботою, беручи участь в розробці лікарських засобів.
  • постійний професійний розвиток

Читай ще: Навчання на фармацевтичному факультеті БДМУ

Під час навчання на фармацевтичному факультеті майбутні провізори мають змогу:

• вивчати та вдосконалювати практичні навички на базі навчально-виробничої аптеки
  • проходити практику на провідних фармацевтичних виробництвах України

Провізор володіє широким спектром професійних можливостей, не має проблем із працевлаштуванням у різних країнах світу, а наявність адміністративних керівних посад у фармацевтичній галузі дозволяє реалізувати амбітні плани, відкриває шлях для професійного росту.

Навчаючись на фармацевтичному факультеті Буковинського державного медичного університету студенти отримують професійні знання, здобувають практичний досвід, починають наукову роботу, знаходять наставників та друзів. Перед випускниками відкриваються нові горизонти, можливості розвитку та забезпечення перспективного майбутнього.