Обмін досвідом у English Speaking Club

21 грудня 2012 року на кафедрі іноземних мов відбулось щомісячне зібрання English Speaking Club, на яке були запрошені завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології професор Олег Боднар та доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Марта Гараздюк.

Слід зазначити, що Олег Борисович вже не вперше ділиться своїм досвідом з клубівцями, зокрема, своїми небезпечними поїздками на Гаїті, де працював дитячим хірургом у клініці Порт-о-Пренс. Студентам було продемонстровано відео та фото з рідкісними дитячими патологіями, які в Україні зустрічаються вкрай рідко, або ж не зустрічаються взагалі.

П’ятьом членам клубу, які в майбутньому мріють стати хірургами, Олег Борисович запропонував під його керівництвом долучитись до практичної роботи на кафедрі дитячої хірургії та отоларингології: бути присутніми на операціях і навіть асистувати хірургам!

Марта Славівна розповіла присутнім про досвід участі у програмах обміну для студентів та стажування у Німеччині, наголосивши про важливість вивчення іноземних мов (і не лише англійської!) та свідомому і мотивованому виборі майбутньої спеціальності. Члени клубу задавали безліч питань гостям і отримали вичерпні та цікаві відповіді.

Як завжди, не вистачало часу для обговорення і обміну думками, як завжди ніхто не хотів розходитись, незважаючи на пізню у годину. Але це лише в цьому році останнє засідання English Speaking Club. Клуб продовжує свою роботу і з радістю чекатиме студентів у новому 2022 році! Традиційно, засідання відбуватимуться останнього вівторка щомісячно.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Гарних зимових канікул! До нових зустрічей у English Speaking Club!