• Українська
Олександр Богомолець – українець, який продовжив життя людству

Олександр Богомолець – українець, який продовжив життя людству

В рамках заходів до Дня науки в Україні, 27 квітня 2021 р. відділом обслуговування центральної бібліотеки БДМУ, за участю професора Масікевіча Ю. Г. та доцента кафедри фізіології Семененко С. Б. була проведена інформаційна година на тему «Олександр Богомолець – українець, який продовжив життя людству».

Олександр Богомолець – українець, який продовжив  життя людству

Співробітники бібліотеки продемонстрували мультимедійну презентацією, яка дала можливість студентам ознайомитись з досягненнями великого вченого.

Професор Масікевіч Ю. Г. розповів цікаві факти із життя О. О. Богомольця. Окремим питанням розглядалися наукові досягнення студентів БДМУ.

Олександр Богомолець – українець, який продовжив  життя людству

Доцент Семененко С. Б..  висвітлила питання студентського наукового гуртка кафедри фізіології.

Захід відбувся для студентів ІІ курсу 26 гр.  Медичного Факультету № 2

Інформаційну годину підготували та провели: Діна Пислар, Ірина Кухлій, Маша Яворська.

Корисно знати