Олімпіада як інструмент мотивації студентів

Студентську олімпіаду, як систему масових змагань для підтвердження здобутих знань, можна вважати як підсумком роботи викладача так і одним із мотиваційних компонентів для студента. Всеукраїнська студентська олімпіада дає можливість активізувати розвиток та втілення навчально-пізнавальних здібностей студента, заохотити до творчої праці, розгорнути пізнавальну діяльність, посилити бажання до навчання, і як результат любов і захоплення до своєї майбутньої роботи. Такі змагання дають змогу студенту продемонструвати готовність до успішної, результативної навчально-професійної діяльності. Своєю чергою навчальний заклад має змогу виявити обдаровану студентську молодь, підвищити якість підготовки через системне вдосконалення навчального процесу майбутніх фармацевтичних фахівців.

На кафедрі фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, згідно з наказом по університету, розпочато проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін «Фармакогнозія» та «Фармацевтична ботаніка».  Спробувати свої сили мають можливість всі охочі, котрі виявили зацікавленість у відповідній дисципліні та переконані у своїх можливостях.

Викладачами кафедри підготовлено ряд конкурсних завдань, які вимагають від студентів знання як теоретичного матеріалу, так і практичних навичок, а також поглиблену профільну підготовку з інших дисциплін для формування цілісної системи знань.

Всім учасникам I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади бажаємо успіху та перемоги!

Інформацію підготовили

Олександра ГОРОШКО, доцент закладу вищої освіти,

Інна САХАЦЬКА, старший викладач

кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії.