Палац «Академічний» чекає тебе

Шановні студенти! Якщо ви творча та цікава особистість і прагнете проявити свої мистецькі здібності на сцені палацу «Академічний», на конкурсах та фестивалях, в театральних проектах запрошуємо Вас на прослуховування в палац «Академічний»

Прослуховування відбудуться 29 вересня о 16.30

Набір проводиться у студії за уподобаннями!

• Народні танці та пісні справді переповнюють душі українського народу. Бо кожен хто любить свою землю – любить і її культуру. І недарма в БДМУ 57 років діє Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта»! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у відомому ансамблі не тільки в Україні, а і за її межами!
  • «Весь світ театр – всі ми в ньому актори», – сказав Шекспір. Хочеш відкрити свої акторські здібності – то завітай до студентського народного аматорського театру.
  • Танцюєш – чудово! Приєднуйся до учасників студії сучасних та спортивно-бальних танців.
  • Якщо ти маєш вокальні дані то прийди і випробуй свої можливості вже зараз у вокальній студії .
  • Ти в душі поет? Невичерпний потік емоцій тебе переповнюють, все навкруги захоплює або ж гостро хвилюють проблеми буття – напиши все на папері і ти проявиш себе у прозі та поезії. Для вдосконалення поетичних здібностей діє поетичний клуб!
  • Інструментальна музика – різна за жанрами викликає найрізноманітніші асоціації та внутрішні емоції. Ти граєш хоча б на одному музичному інструменті – приходь – це дуже цікаво та стильно проявляти свої почуття через дивовижну музику! Функціонує інструментальна студія.
  • Якщо ти бачиш красу через призму об’єктива то на тебе чекають у фото та відео студії
  • Ти бажаєш добавити світу яскравих фарб, а можливо в тебе є талант вишивати, плести з бісеру – запрошуємо в художню студію.

Запрошуємо Вас, навчаючись великій медичній науці, розвиватися і творчо! Це дасть Вам можливість розкритися на всі 100%.