Підсумкова конференція професорсько-викладацького персоналу БДМУ

08, 10, 15 лютого 2021 року відбулася 102 – а підсумкова науково-практична з міжнародною участю конференція професорсько-викладацького складу Буковинського державного медичного університету, цього річ – за дистанційною формою в синхронному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet, у зв’язку із необхідністю дотримання протиепідемічних заходів при пандемії коронавірусної інфекції.

Упродовж роботи 22 тематичних наукових секційних засідань у виступах доповідачів (більше 500 доповідей) знайшли відображення результати 40 тем науково-дослідних робіт, що виконуються кафедрами університету; у матеріалах конференції опубліковано 561 тези співробітників університету та практичних лікарів, половину з яких склали публікації англійською мовою доступні у пошуковій системі Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «URAN».

15 лютого 2021 року на пленарному засіданні конференції з вітальним словом до науковців звернувся в.о. ректора БДМУ – професор Тарас Миколайович Бойчук.

На пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Тубулоінтерстиційний синдром у динаміці розвитку експериментального цукрового діабету» виступила доцентка кафедри кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, к.мед.н., Оленович О.А.

Головуючі секційних засідань підвели підсумки роботи секцій конференції – виступили: завідувач кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини, професор Нечитайло Ю.М., завідувачка кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, професорка Хухліна О.С. та завідувач кафедри патологічної анатомії, професор Давиденко І.С.

Загальний підсумок роботи конференції зробив проректор з наукової роботи, професор Іващук О.І.

За підсумками роботи 102-ї підсумкової конференції відзначено дипломами: доцентки кафедри гістології, цитології та ембріології Ходоровську А.А. за наукову роботу на тему: «Особливості розвитку бронхолегеневих структур дихальної системи у людини» у номінації «Досягнення у галузі фундаментальної медицини», професора кафедри хірургії №1 Максим’юка В.В. за наукову роботу на тему: «Прогнозування перебігу гострого панкреатиту» у номінації «Досягнення у клінічній медицині» та асистента кафедри патологічної анатомії Лазарука О.В. за наукову роботу на тему: «Встановлення порогових значень діагностичних критеріїв для прогнозу метастазів раку грудної залози» у номінації «Перспективний науковий напрямок».

Пленарне засідання конференції

Програма-2021

Збірник -2021

Матеріал підготував: відповідальний секретар конференції, доцент Безрук В.В.