• Українська
  • English
Посієш шану, шану і пожнеш…

Посієш шану, шану і пожнеш…

У кожного народу, окрім традицій та звичаїв, є певні обов’язки та постулати. Практично з колиски наші пращури стараються закласти у дитячу свідомість повагу до старших. Іноді може здаватись, що навчати цьому немає потреби. Але, враховуючи відмінності різних суспільств до основних людських цінностей, повага до однолітків, рідних, близьких повинна виховуватись.

Шана до старших – це не є ритуал, який проводять декілька разів на рік та присвячують святковим подіям. Цю рису ми повинні проявляти щоденно не лише словами, що також важливо для людей похилого віку, але й своїми вчинками, духовною та матеріальною підтримкою.

Тому, за участю студентів 1, 3 та 4 груп 3 курсу фармацевтичного факультету, з ініціативи завідувача кафедри Олександра ЗАХАРЧУКА та  викладачів кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії було організовано благодійний захід у допомозі Чернівецькому геріатричному пансіонату.

Окрім щирих слів, приємної усмішки, великої вдячності студенти фармацевтичного факультету подарували смаколики мешканцям пансіонату. Впевнені, що такі акції принесуть радість не тільки жителям пансіонату, але й наповнять добротою серця молодого покоління, а також зупинять інколи безтурботне молоде життя для думки про майбутнє.

Лиш та людина, яка поважає старість, здатна зробити майбутнє кращим та бути щасливою у житті.

Інформацію підготували Олександр ЗАХАРЧУК ,

Олександра ГОРОШКО та Марія ЕЖНЕД

 

 

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН