Представники БДМУ взяли участь в інформаційному дні МОЗ України

6 березня 2024 року відбувся інформаційний день для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я, який організовано Міністерством охорони здоров’я України спільно з Міністерством освіти і науки України, Національним фондом досліджень України та Офісом Горизонт Європа в Україні.

З доповідями виступили Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, перший заступник Міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров, заступники Міністра освіти і науки України Михайло Винницький та Денис Курбатов, керівництво та представники Національного фонду досліджень України, Офісу Горизонт Європа в Україні, Національного Еразмус+ офісу в Україні, Національної служби охорони здоров’я України, Галузевої ради з розроблення професійних стандартів у сфері охорони здоров’я України, Інституту психічного здоров’я НМУ ім. О. О. Богомольця.

Від Буковинського державного медичного університету участь в заході взяли ректор Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Ходоровський та голова студентського наукового товариства Олексій Борейко.

Захід був присвячений грантовим програмам, питанням якості медичної освіти, оптимізації мережі медичних ЗВО, змінам у підготовці в інтернатурі, реорганізації роботи університетських клінік, умовам вступу для здобуття вищої освіти у 2024/2025 н.р. тощо.

Презентовані можливості участі у грантових програмах Horizon Europe та Erasmus+, а також наведені кращі практики, зокрема досвід Буковинського державного медичного університету у координації проєкту SimS «Симуляційна медицина та сценарій — орієнтоване навчання з невідкладної допомоги» («Simulation medicine and Scenario-based learning for emergency care»), що фінансується Виконавчим агентством з освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) Європейського Союзу, напрям Erasmus+ КА2 СВНЕ.