Про нас повинні знати!

Здоров’я людини залежить не лише від правильно поставленого діагнозу, але й від якісних та ефективних ліків. Тому, на даний час, фармація залишається прогресивною та перспективною галуззю медицини. Для повноцінного забезпечення практичної фармації висококваліфікованими спеціалістами Буковинський державний медичний університет продовжує проведення набору та випуску магістрів фармації. Щоб полегшити молодому поколінню вибір майбутньої спеціальності та навчального закладу у ЗВО щорічно проводиться профорієнтаційна робота.

Так, не залишились осторонь і викладачі кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії під керівництвом професора Олександра ЗАХАРЧУКА. Завідувач та колектив кафедри (Горошко О.М., Степанчук В.В., Сахацька І.М., Ежнед М.А., Матущак М.Р., Костишин Л.В., Михайлюк Н.В.) поділились своїм досвідом щодо вибору даної спеціальності, розповіли історію фармації, зокрема на Буковині, наголосили на перспективності фармацевтичної спеціальності.

Спільно із деканатом фармацевтичного факультету проведена профорієнтаційна зустріч зі студентами – випускниками Чернівецької філії медичного коледжу «Монада» та Новоселицького фахового медичного коледжу БДМУ. Також проведена зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл Чернівецької області, а саме: Мамаївським ЗНЗ, Диканською ЗОШ, Колінковецьким ЗНЗ та гімназією №3 м. Чернівці.

Зацікавленість нашим факультетом відображалась активністю слухачів, які задавали безліч запитань. До зустрічі також мали можливість приєднатись і батьки випускників.

Враховуючи карантинні умови, всі зустрічі були проведені в онлайн – режимі.

Щиро запрошуємо на фармацевтичний факультет Буковинського державного медичного університету.