Продовжується профорієнтаційна робота викладачами кафедри медичної біології та генетики. Доцент кафедри Володимир ВОЛОШИН відвідав Острицький ліцей, де зустрівся з учнями старших класів. Під час зустрічі учням розповіли про важливість та актуальність професії лікаря, фармацевта, стоматолога, медичного психолога.
Учнів та викладачів ліцею зацікавила історія Буковинського державного медичного університету, його становлення, скільки наукових шкіл започатковано у нашому закладі, скільки випускників прославляють його по всьому світі, скільки врятованих життів, завдячуючи їм.
Сьогодні Буковинський державний медичний університет один з високорейтингових закладів вищої медичної освіти європейського типу, якість освіти якого підтверджена рейтингами та багатьма нагородами.
Перевагами навчання у БДМУ є:
БДМУ входить до ТОП-3 найкращих медичних університетів.
Навчання відбувається під керівництвом висококваліфікованих викладачів.
Практична спрямованість навчального процесу.
Сучасні освітні технології.
Стажування за кордоном.