• Українська
  • English
Професор БДМУ в рамках академічної мобільності прочитав цикл лекцій для студентів інтернів та резидентів – хірургів Самаркандського медичного інституту (Республіка Узбекистан)
Share on telegram
Професор БДМУ в рамках академічної мобільності прочитав цикл лекцій для студентів інтернів та резидентів - хірургів Самаркандського медичного інституту (Республіка Узбекистан)

У рамках академічної мобільності, завідувач кафедри хірургії №1 БДМУ проф. Полянський І.Ю. прочитав цикл лекцій з хірургії  для студентів, інтернів і резидентів – хірургів Самаркандського медичного інституту (Республіка Узбекистан).

Лекції містити не тільки питання, включені в навчальні плани цього вузу, рекомендації міжнародних протоколів, а й власні напрацювання у вирішенні хірургічних проблем. Дискусії після лекцій дали змогу порівняти принципи організацій невідкладної медичної допомоги, особливості підготовки хірургів.  Слухачі  високо оцінили  зміст лекцій, їх інформативність, наочність, оригінальну  методику подачі матеріалу.

Намічено  шляхи співпраці між хірургічними кафедрами вишів.

узбек1
узбек2