• Українська
  • English
Профорієнтаційна робота серед випускників ліцеїв України

Профорієнтаційна робота серед випускників ліцеїв України

Вибір професійного шляху – це завжди відповідально і серйозно. Але маючи вдосталь інформації, підтвердженої фактами, позитивних відгуків і знань вектору свого руху, дозволяють впевнено іти до своєї мети.

Проведення профорієнтаційної роботи – один з напрямків роботи БДМУ. Тож, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб  під керівництвом професорки Колоскової Олени Костянтинівни активно продовжують роботу. Так, у квітні (12.04.2024 р.) та травні (09.05.2024 р.) проведена онлайн-зустрічі з випускниками ліцеїв «Гармонія» та «Елітар» міста Рівне.

Знайомство з БДМУ розпочиналось вітальним словом завідувачки кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Колоскової Олени Костянтинівни.

Начальник навчального відділу сектору моніторингу якості освіти та  інформаційно-аналітичного забезпечення, Відповідальний секретар приймальної комісії, к.мед.н., доц. Сажин Сергій Іполітович розповідав про можливості і перспективи, які пропонує медичний університет, деталізував умови вступу до закладу вищої освіти, наголосив про актуальність інформації для абітурієнтів на сайті БДМУ.

Про творче життя та дозвілля студентів-медиків презентувала в.о. директора палацу «Академічний», художний керівник народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» Романчук Леся Іванівна.

В.о. декана медичного факультету №3, к.мед.н. доц. Гарас Микола Несторович розповідав про свій життєвий досвід, пов’язаний з медичним університетом, починаючи від навчання і завершуючи своїми досягненнями в рідному закладі.

Ділились своїми враженнями про студентські роки в університеті  випускниця БДМУ, наразі завідувачка приймального відділення Рівненської обласної дитячої лікарні Чепура Оксана Яківна та студенти випускних курсів.

Організовувала та модерувала зустріч відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри, к.мед.н. доц. Шахова Ольга Олександрівна.

Ми щиро бажаємо випускникам-ліцеїстам успішної вступної кампанії і чекаємо на нашу зустріч вже у вересні, тільки у якості студентів-першокурсників Буковинського державного медичного університету.

Матеріал підготували: Доц. Шахова О.О., ас. Романчук Л.І.

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати