Програма «З досвідом у майбутнє» для студентів-фармацевтів БДМУ
Фармацевтичний факультет

Програма «З досвідом у майбутнє» для студентів-фармацевтів БДМУ

З метою підвищення фахового рівня студентів фармацевтичного факультету, більш якісного проходження ними виробничої практики з технології ліків на фармацевтичних заводах, а також для можливого працевлаштування випускників налагоджено співпрацю між БДМУ та АТ «Галичфарм» м. Львів, одним із передових вітчизняних підприємств у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини.

Впродовж кількох років наші студенти проходять виробничу практику з промислової технології ліків на базі фармацевтичного заводу АТ «Галичфарм».

З 2020-2021 навчального року за ініціативи кафедри фармації, виробничого відділу практики, деканату фармацевтичного факультету та за сприяння керівництва БДМУ і АТ «Галичфарм» розпочато роботу за програмою «З досвідом у майбутнє».

У рамках цієї співпраці фахівці АТ «Галичфарм» пропонують прослухати 10 лекцій професійно-орієнтованого спрямування: «Виготовлення ЛЗ на основі рослинної сировини», «Безпека застосування ЛЗ», «Фармрозробка», «Основи належної виробничої практики», «Фармацевтичний маркетинг», «Фармацевтичний ринок України», «Фармацевтичний інженіринг», «Управління стресом», «Публічний виступ і що з ним робити», «Дизайн мислення» у дистанційному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій.

Такий досвід роботи формує у студентів фармацевтичного факультету необхідні знання для реалізації їх у професійній діяльності.

Інформацію підготувала: заступник завідувача відділу виробничої практики зі спеціальності «Фармація», к.фарм.н. Катерина Садогурська.