• Українська
  • English
Психологічна підтримка медичних сестер та братів. Самодопомога

Психологічна підтримка медичних сестер та братів. Самодопомога

У Міністерстві охорони здоровʼя України за підтримки Бюро ВООЗ в Україні та Центру розвитку медсестринства МОЗ України відбулась практична конференція «Психологічна підтримка медичних сестер та братів. Самодопомога» за головування Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Міністр наголосив, що вибір теми сьогоднішньої конференції є актуальним як у мирний час, так і у воєнний, оскільки набуті вміння та навички психологічного супроводу необхідні у практичній діяльності з надання допомоги хворим, а також будуть корисні для самодопомоги у повсякденному житті.

Від Буковинського державного медичного університету участь у конференції взяла доктор філософії зі спеціальності “Медсестринство” Галина Марараш, провідний методист навчального відділу з сектором моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення

У 2023 році планується низка заходів, присвячених актуальним питанням, що повʼязані з професійною діяльністю та повсякденним життям медичних сестер. Вони будуть спрямовані на підтримку та розвиток медсестринства в Україні. Крім цього, будуть анонсовані освітні можливості для медсестринської спільноти: участь у міжнародних освітніх турах, презентація медичних коледжів та університетів України, інших закладів освіти, включно з закладами післядипломної освіти.

У дискусіях взяли участь представники ВООЗ, Європейської психіатричної асоціації та лідери медсестринської справи з усієї України.

Корисно знати