14 травня відбулося офіційне відкриття відділення невідкладних станів у Міській дитячій клінічній лікарні. Ця подія – важливий крок у розвитку медичної допомоги для дітей в Чернівцях.
Ректор Буковинського державного медичного університету Ігор Геруш взяв участь у церемонії відкриття, він привітав колектив лікарні та відзначив тісну співпрацю університету та лікувальної установи.
Буковинський державний медичний університет надає постійну методичну допомогу міській дитячій клінічній лікарні. Викладачі проводять курси, майстер класи та різноманітні навчання для лікарів. На базі лікарні працюють чотири клінічні кафедри, науково-педагогічного склад яких бере участь у лікувальному процесі та у вирішенні складних медичних питань.
Викладачі БДМУ мають змогу здійснювати лікувальну діяльність та проводити навчання студентів та інтернів безпосередньо біля ліжка хворого. Це забезпечує високий рівень підготовки майбутніх медиків та дає можливість студентам отримати безцінний практичний досвід.
Відрадно, що БДМУ бере активну участь в розвитку медицини міста для забезпечення найвищих стандартів медичного обслуговування найменших пацієнтів.