• Українська
Ректорат БДМУ

Ректорат БДМУ

22 листопада відбулося засідання ректорату університету. На початку засідання професорка Оксана Андрієць, в.о. ректора БДМУ оголосила про відзначення Почесною грамотою Чернівецької обласної ради з нагоди Дня Гідності та Свободи студента медичного факультету №2 Антона Гуцуляка. Від імені ректорату щиро вітаємо Антона із заслуженою нагородою.

Про хід виконання докторської дисертації прозвітував Віталій Зозуля, здобувач кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ; довідку комісії надав завідувач кафедри патоморфології професор Ігор Давиденко.
Про роботу Обласного Центру травматології, ендопротезування, патології суглобів та хребта за 2017-2022 роки проінформував присутніх керівник Центру професор Володимир Васюк.
Про роботу підготовчого відділення для іноземних громадян за останні 5 років прозвітував завідувач відділення доцент Василь Сорохан.

Корисно знати